iphone servis

Free Shipping KURÝR PO PRAZE ZDARMA

100% Money Back Guarantee OPRAVY NA POČKÁNÍ

Exclusive ClubVIP PODMÍNKY PRO FIRMY

Follow UsOPRAVY ZÁKLADNÍCH DESEK

SERVIS PRODUKTŮ APPLE

Chcete vyřešit opravu Vašeho iPhonu, iPadu, nebo MacBooku z pohodlí svého domova? Není nic jednoduššího. 

iPhone, iPad, nebo MacBook ihned vyzvedneme, opravíme a odvezeme zpět k Vašim rukám jakmile bude oprava dokončena.

 

 

1. Jak objednat kurýra ZDARMA

Kurýra ZDARMA si můžete objednat na našem tel. čísle. Domluvte si s naší operátorkou čas a místo vyzvednutí Vašeho zařízení naším expresním kurýrem. Po krátké konzultaci zjistíme o jaký typ zařízení a jakou závadu se jedná, abychom byli schopni upřesnit čas a cenu opravy.

 

 

2. Vyzvednutí zařízení

Kurýr zpravidla dorazí max. do 1- 2 hodin od objednání v závislosti na vzdálenost a provoz v Praze a Vaše zařízení doveze do servisního místa kde proběhne diagnostika a oprava závady na zařízení. Kurýr Vás na místě bude telefonicky kontaktovat.

 

 

3. Expresní oprava

Při příjmu opravy se vypracuje cenový návrh opravy (pokud již dříve nebyl konzultován při objednání kurýra).  Kontaktujeme Vás ohledně schválení cenového návrhu opravy a následně zařízení okamžitě začneme opravovat. Čas potřebný na opravu je možné zjistit i v sekci ceníků. 

 

 

4. Návrat opraveného zařízení

Po opravě zařízení Vás zkontaktujeme aby jsme si upřesnili čas a místo na které se již opravené zařízení bude odesílat. Kurýr zpravidla dorazí max. do 1- 2 hodin od odeslání v závislosti na vzdálenost a provoz v Praze. Kurýr Vás na místě bude telefonicky kontaktovat.

 

O nás

Naše servisní místo se specializují na opravy iPhone, iPad a MacBook.

Jsme expresní servis s dlouholetými zkušenostmi z oboru. Našim zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc ať už rychlostí servisních zákroků nebo otevírací dobou.
 Většinu servisních zákroků provádíme na počkání. Pokud to k nám máte daleko, můžete nám zařízení poslat na uvedenou adresu. Provedeme odbornou diagnostiku a zkontaktujeme Vás ohledně cenového návrhu. Naše servisní středisko používá nejmodernější přístroje značek Weller a Rohde Schwarz. Na našich prodejnách si můžete zakoupit příslušenství k Vašemu zařízení. Naše servisní místo naleznete v Praze.

IČ: 04633971
DIČ: CZ7905192526

 

MOŽNOSTI PLATBY